polskaracja.pl: Polacy są wściekli
źródło: screen z kanału YouTube

Polacy wściekli na wielkanocną drożyznę. “Niech ich cholera weźmie!”

Polacy są naprawdę wściekli. Wszystko przez wysokie ceny w sklepach, które dosłownie przyprawiają o zawrót głowy i palpitację serca. W najtrudniejszej sytuacji są emeryci, którzy ledwo wiążą koniec z końcem. Coraz częściej zaczynają obwiniać rząd o położenie, w jakim się znaleźli.

Dziennikarz Super Expressu Adam Feder udał się na rozmowy z obywatelami, którzy przyznają, że obecna sytuacja jest nie do wytrzymania. Szczególnie podrożały podstawowe produkty, które do tej pory można było dużo taniej kupić, chociażby na targu. Wysoka inflacja sprawiła, że Polacy mają dosyć i przestają się nabierać na sztuczki rządu. Nie pomagają nawet rozmaite dodatki, którymi próbuje się mydlić im oczy.

Polacy wściekli na wielkanocną drożyznę

Bieda jak za komuny – komentują rozmówcy Adama Federa. – Oby PiS-iory od władzy odeszły, to będzie o tak! – dodaje jeden z mężczyzn. – Niech oni się lepiej zamkną, ludziom brakuje pieniędzy! – przyznała emerytka. – Niech ich cholera weźmie! – to tylko niektóre z epitetów, jakie padły pod adresem władzy. Całość można obejrzeć poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Poznań. Śmiertelne potrącenie przez pociąg towarowy. Służby badają sprawę

źródło: YouTube

+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również