polskaracja.pl: Znany aktor pobity
źródło: Screen z Twittera

Pobicie aktora Marcina Bosaka. Są nowe informacje. “Dostałem solidne bęcki”

Marcin Bosak to popularny polski aktor. Niedawno w swoich mediach społecznościowych opublikował niepokojące nagranie. Wyznał na nim, że został pobity przez kierowcę Bolta i jego kolegów. Dodał, że mężczyzna wcześniej omal nie potrącił jego dziecka.

Krzysztof Bosak znany jest z wielu seriali telewizyjnych, chociażby z “Archiwista 2”, “Sługa narodu”, czy “M jak miłość”.

Aktor podzielił się nagraniem, na którym widać ślady pobicia na jego twarzy. Zgodnie z jego relacją sprawcą miał być pracownik Ubera, później jednak sprostował, że był to kierowca Bolta. Mężczyzna miał napaść na Bosaka ze swoimi kolegami.

Są nowe informacje ws. pobicia

– Nie wiadomo skąd znalazło się czterech czy pięciu jego kolegów i dostałem solidne bęcki – powiedział podczas streamu na Instagramie Marcin Bosak.

Jak ustalił TVN24, którego reporterzy skontaktowali się z Komendą Stołeczną Policji, w sprawie zatrzymano już dwie osoby. Wiadomo również, że do działań przystąpiła prokuratura.

W sprawie zostało przyjęte zawiadomienie. Policjanci z Komendy Stołecznej Policji wspólnie z policjantami Komendy Rejonowej Policji Warszawa-Ochota do sprawy zatrzymali dwie osoby. W dniu dzisiejszym materiały sprawy zostały przekazane do prokuratury – powiedziała podkomisarz Małgorzata Wersocka.

 ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Polska jest ogarnięta atakiem rusofobii”. Rzecznik Kremla nie przebiera w słowach na temat Polaków

źródło: TVN24 / polskaracja.pl / Twitter

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również