polskaracja.pl: Katarzyna
źródło: Screen z kanału YouTube

“Nasz nowy dom”. Miszczak zdradził powód odejścia Katarzyny Dowbor. Okazuje się, że wcale nie chodziło o wiek

Telewidzowie nie mogli wyjść z szoku, kiedy okazało się, że dotychczasowa prowadząca “Nasz nowy dom” po 10 latach odchodzi ze swojego stanowiska. Niewielu z nas wyobraża sobie popularną i lubianą produkcję bez Katarzyny Dowbor. Z decyzją Edwarda Miszczaka, nowego dyrektora programowego Polsatu nie dało się jednak dyskutować.

Katarzyna Dowbor była gospodynią programu od samego początku, a więc od września 2013 roku. Wszyscy przyzwyczaili się do otwartej i ciepłej osobowości prezenterki, która wraz ze swoją ekipą odmieniała życie ubogich rodzin z problemami. Teraz okazało się, że na miejsce prezenterki wejdzie aktorka serialowa Elżbieta Romanowska, która, jak sama przyznała, czuje się bardzo zaniepokojona nowym wyzwaniem. Dodała, że owszem da z siebie wszystko, ale nie zamierza naśladować swojej poprzedniczki.

– Jestem jeszcze oszołomiona, trochę przerażona, ale też podekscytowana. Jest we mnie mnóstwo różnych emocji. Teraz muszę je gdzieś poskromić i uporządkować. Mam nadzieję, że będzie dobrze – powiedziała w rozmowie z “Pomponikiem”.

– Przeraża mnie to, że wchodzę w projekt, który jest kultowy, który tworzyła wspaniała ekipa. Teraz chodzę jako ktoś nowy w dobrze działającą machinę. Muszę jakoś wejść i nie tylko zacząć działać, jak jeden z trybików, ale też dodać coś od siebie – dodała Romanowska.

Miszczak o powodach odejścia Dowbor

Katarzyna Dowbor podejrzewała, że powodem jej zwolnienia mógł być wiek. Okazuje się jednak, że powody były zupełnie inne. Do sprawy odniósł się sam Edward Miszczak, który w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl zaprzeczył, że chodzi o ten argument.

– Ja mam 67 lat i nie zrobię z siebie młodzieniaszka – mówił rozbawiony Miszczak.

– Jak w to w telewizji. Telewizja rządzi się nowymi twarzami, nową rzeczywistością. Jak by nie było zmian, to byłaby wielka stagnacja – dodał dyrektor.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak brzmiała ostatnia wiadomość Kacpra Tekielego do żony. Te słowa łamią serce

źródło: wirtualnemedia.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
Udostępnij:

Zobacz również