Janusz Kowalski - polskaracja.pl
źródło: fot. Twitter/youtube

Milioner Kowalski żyjący od lat za publiczne pieniądze rozbawił internautów swoim groźnym filmikiem o łapówkarzach w Parlamencie Europejskim

Milioner J. Kowalski opublikował na Twitterze nagranie, w którym wygraża łapówkarzom z Parlamentu Europejskiego. Ziobrysta rozbawił internautów.

Kowalski od lat żyje za publiczne pieniądze. Poseł SP podłapał jednak temat afery korupcyjno-szpiegowskiej w Parlamencie Europejskim. Jak dowiedziały się media, pod obserwacją belgijskich śledczych ma znajdować się blisko 60 osób, w tym… dwaj eurodeputowani PiS, Czarnecki i Poręba.

– Idziemy po was. Łapówkarze z unijnych instytucji, łapówkarze z Parlamentu Europejskiego. Atakowaliście Polskę, pluliście na Rzeczpospolitą, a okazało się, że przyjmowaliście łapówki. Idziemy po was i za rok wygramy wybory w Parlamencie Europejskim. Odsuniemy was od władzy

– oznajmił Kowalski w nagraniu opublikowanym na Twitterze.

Użytkownicy Twittera nie do końca docenili internetowe popisy Kowalskiego i przypomnieli posłowi grupy trzymającej władzę o tym, kto z Polski może być zamieszany w skandal.

Janusz jesteś niesamowity, zawsze potrafisz rozbawić mimo małej oryginalności

Ósmy rok już idziecie.

Ładnie tak własnych kolegów straszyć? Czarnecki z Porębą mogą wręcz apopleksji dostać.

No to Rychu Czarnecki ma już pełne portki

Milioner Kowalski

Według dziennikarzy Wirtualnej Polski, która dotarła do raportów o Kowalskim, ziobrysta miał wyciągnąć w ostatnich latach z państwowych spółek 2 miliony 453 tysiące złotych. Sporą część gargantuicznej sumy stanowią dochody z czasu zasiadania w zarządzie PGNiG (niemal 2,2 miliona złotych). Oprócz tego Kowalski zasiadał również w radzie nadzorczej KGHM. Poseł SP zagrzał również miejsce w radzie Poczty Polskiej. Na deser Kowalski był ostatnio członkiem zarządu Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych. Obecnie piastuje intratną posadę wiceministra rolnictwa.

ZOBACZ TEŻ: Jan Vincent Rostowski potwierdza doniesienia Radosława Sikorskiego: PiS miał plan, by zaakceptować podbój Ukrainy i przejąć stację TVN

źródło: Twitter

+1
0
+1
0
+1
6
+1
0
+1
1
+1
0
Udostępnij:

Autor

Dariusz Kloch

Koneser dań serwowanych na ostro, najlepiej w okolicznym chińczyku. Zaciągnięty na ten świat w celu harówy za miskę ryżu w charakterze taniej siły roboczej.
Pasjonat sumiennej obserwacji cyrku wokół.

Zobacz również