polskaracja.pl: Dorota Wellman zniknie z Dzień Dobry TVN?
źródło: Screen z kanału YouTube

Dorota Wellman zniknie z “Dzień Dobry TVN”? Już niedługo poprowadzi nowy program

Czy Dorota Wellman pożegna się z “Dzień Dobry TVN”? Wiele wskazuje na to, że tak. Dziennikarka została bowiem doceniona przez pracodawców, którzy powierzyli jej prowadzenie nowego programu.

Doroty Wellman nikomu nie trzeba raczej przedstawiać. Jest jedną z najpopularniejszych polskich prezenterek. Dotychczas najczęściej widywaliśmy ją w duecie z Marcinem Prokopem w “Pytaniu na śniadanie”. Jest z pewnością jedną z największych gwiazd TVN i cieszy się sympatią telewidzów.

Ostatnio otrzymała propozycję prowadzenia nowego formatu.

Dorota Wellman opuści “Dzień Dobry TVN”?

O szczegółach informuje “Super Express”. 10 grudnia wyemitowany zostanie premierowy odcinek popularnej śniadaniówki. Wellman porozmawia z byłym prezydentem Lechem Wałęsą.

– W “Rozmowach Dzień Dobry TVN” zaproponujemy widzom spotkania z wybitnymi postaciami, które już zdążyły zapisać się w historii lub tę historię właśnie tworzą. Przygotowaliśmy program, który w całości opiera się na intymnej, szczerej rozmowie z zaproszonym gościem – mówiła w TVN prowadząca.

Dorota Wellman nie ukrywa, że cieszy się z nowej propozycji, ponieważ może budować nowe wyzwania i doświadczenie.

– Ciekawość świata i drugiego człowieka to nieodłączne cechy zawodu dziennikarza. Jeśli stworzysz drugiej osobie przestrzeń do rozmowy, wymiany myśli, poglądów, nawet w przypadku dobrze znanych bohaterów, możesz odkryć nową historię czy nieoczekiwaną płaszczyznę porozumienia. Dla mnie te spotkania mają ogromną wartość: inspirują, pozwalają spojrzeć oczami rozmówcy na sprawy niezwykle ważne, ale też te zupełnie prozaiczne, bliskie każdemu z nas – podkreśliła dziennikarka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Maryla Rodowicz wciąż musi pracować. To szczególnie ją martwi

źródło: Dzień Dobry TVN / pomponik.pl

+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również