polskaracja.pl: "Dzień Dobry TVN"
źródło: CC BY-SA 4.0, Serecki

Gwiazda “Dzień dobry TVN” skomentowała pogłoski o swoim odejściu z programu. “Takie jest prawo dżungli”

Poranny program “Dzień dobry TVN” cieszy się wśród widzów dużą popularnością. Jeden z prezenterów odniósł się w ostatnim wywiadzie z Plejadą do pogłosek o swoim odejściu ze śniadaniówki. Chodzi o Marcina Prokopa, który wraz z Dorotą Wellman od lat tworzy “parę” na wizji.

Marcin Prokop jest bardzo dobrze kojarzony przez widzów, z racji tego, że do 2007 roku wraz ze wspomnianą dziennikarką prowadził “Pytanie na śniadanie”. Później sytuacja uległa zmianie i para prowadzących przeszła z TVP do stacji TVN, zaczynając przygodę w “Dzień dobry TVN”. Od tamtego czasu w programie pojawili się nowi prezenterzy. Prokop rozpoczął swoją karierę dziennikarską w 1997 roku. Wówczas publikował artykuły na łamach gazet takich, jak “Przekrój” i “Gazeta Wyborcza”. Na antenie pojawił się w 2001 roku i zaczął prowadzić programy w MTV Polska. W 2004 roku był jurorem w programie “Idol”. Dzięki temu szybko zyskał na popularności i stał się rozpoznawalny.

Prokop o swojej pracy

Dziennikarz wiele razy podkreślał, że to, co robi, jest jego wymarzonym zajęciem. Nawet jeśli czasami ryzykuje i wystawia się na niebezpieczeństwo. Niedawno podczas jednego z wydań “Dzień dobry TVN” wyznał, że podczas nagrywania “Mam talent” o mały włos, a nie skończyłby tragicznie. Prezenter w ostatniej chwili został ostrzeżony przez operatora i tylko dzięki temu nie uderzył głową w sygnalizację świetlną.

– Gdybym się nie uchylił, to pewnie dostałbym nim w głowę od tyłu i może byśmy dzisiaj nie rozmawiali, a może byś karmiła mnie łychą w szpitalu – relacjonował rozbawiony.

Prokop odejdzie z “Dzień dobry TVN”?

Dziennikarz w rozmowie z Plejadą odniósł się do pojawiających się doniesień, że albo on, albo Dorota Wellman mogą wkrótce pożegnać się z programem. Prezenter nie przebierał w słowach i szybko zdementował krążące plotki.

– Nie wiem, skąd się biorą różnego rodzaju pogłoski. Takie jest prawo dżungli. Ludzie sobie gadają i tworzą różne alternatywne wersje rzeczywistości. Publikują to, próbując przyciągnąć ruch na swoje strony, tworzyć klikbajtowe tytuły, które mają sprawić, że ludzie wejdą, a reklamodawcy będą szczęśliwi, a z prawdą to zwykle ma niewiele wspólnego – powiedział Prokop.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nadchodzi tłusty czwartek. Oto niezwykła historia tego święta

źródło: plejada / o2.pl

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Udostępnij:

Zobacz również